+31610999937
Rezidenční měniče energie MEGAREVO REVO jsou hybridní měniče s rozdělenou fází. Mezi klíčové vlastnosti patří plug-and-play, schopný podporovat 100% nevyvážené zátěže, 3-fázové 207Vac a paralelní funkce, 100A průchod a schopnost střídavého propojení pro dovybavení stávajících solárních systémů (jak na síti, tak mimo síť). Mohou být připojeny k síti a dieselovému generátoru samostatně a uchovávat energii z dieselových generátorů.
FV vstup
| Model | R5KLNA | R6KLNA | R7K6LNA | R8KLNA | R10KLNA |
| Max. DC vstupní výkon (kW) | 7.5 | 9 | 12 | 12 | 15 |
| Počet sledovačů MPPT | 4 | ||||
| Rozsah napětí MPPT (V) | 120-500 | ||||
| MAX.DC vstupní napětí (V) | 500 | ||||
| MAX. vstupní proud (A) | 14 | ||||
| MAX. zkratový proud (A) | 22 | ||||
Vstup baterie
| Jmenovité napětí (V) | 48 | ||||
| MAX.nabíjecí/vybíjecí proud (A) | 120/120 | 135/135 | 190/190 | 190/190 | 190/210 |
| Rozsah napětí baterie (V) | 40-60 | ||||
| Typ baterie | Lithium/olovo-kyselina | ||||
| Strategie nabíjení Li-Ion baterie | Vlastní adaptace na BMS | ||||
AC výstup (on-grid)
| Jmenovitý výstupní výkon do sítě (kVA) | 5 | 6 | 7.6 | 8 | 10 |
| MAX. zdánlivý výkon do sítě (kVA) | 5.5 | 6.6 | 8.4 | 8.8 | 11 |
| Rozsah výstupního napětí (V) | (110~120)/(220~240) dělená fáze, 240V jednofázový | ||||
| Výstupní frekvence (Hz) | 60 (55 až 65) | ||||
| Jmenovitý výstup střídavého proudu do sítě (A) | 20.8 | 25 | 31.7 | 33.3 | 41.7 |
| Max. Výstup střídavého proudu do sítě (A) | 22.9 | 27.5 | 34.8 | 36.7 | 45.8 |
| Max. průchodový proud sítě (A) | 100 | ||||
| Výstup THDI | <3 % | ||||
AC výstup (záložní)
| Nominální. zdánlivý výkon (kVA) | 5 | 6 | 7.6 | 8 | 10 |
| Max. zdánlivý výkon (kVA) | 5.5 | 6.6 | 8.4 | 8.8 | 11 |
| Jmenovité výstupní napětí L-N/L1-L2 (V) | 120/240 | ||||
| Nominální výstupní frekvence (Hz) | 60 | ||||
| Čas automatického přepnutí (ms) | <20 | ||||
| Výstupní účiník | 0,8 vedoucí ~ 0,8 zpoždění | ||||
| Výstup THDu | <2 % | ||||
Ochrana
| Detekce uzemnění | Ano |
| Ochrana proti obloukovému zkratu | Ano |
| Ochrana ostrova | Ano |
| Přepólování baterie | Ano |
| Detekce izolačního odporu | Ano |
| Monitorovací jednotka zbytkového proudu | Ano |
| Ochrana výstupu nad proudem | Ano |
| Ochrana proti zkratu záložního výstupu | Ano |
| Ochrana proti přepětí na výstupu | Ano |
| Ochrana výstupu pod napětím | Ano |
Obecná data
| Mppt účinnost | 99,90 % |
| Efektivita v Evropě (PV) | 96,50 % |
| Účinnost PV do sítě (PV) | 97,20 % |
| Baterie pro účinnost zatížení | 95,20 % |
| Efektivita nabíjení z PV na baterie | 96,10 % |
| Od sítě k účinnosti nabíjení baterie | 95,00 % |
| Výstupní vedení (mm) | 25.4 |
| FV vstup conduit (mm) | 25.4 |
| Vstupní vedení BAT (mm) | 35.4 |
| Rozsah provozních teplot (0C) | -25~60 |
| Relativní vlhkost | 0–95 % |
| Provozní výška | 0〜4 000 m (snížení nad 2 000 m nadmořské výšky) |
| Ochrana proti vniknutí | IP65/NEMA 3R |
| Vestavěný jistič | Volitelné |
| Hmotnost (kg) | 48 kg (50 kg s kladivem) |
| Rozměry š*v*h (mm) | 450 x 820 x 240 |
| Chlazení | Chlazení VENTILÁTOREM |
| Emise hluku (dB) | 38 |
| Displej | LCD, dotykový panel (volitelné) |
| Komunikace s BMS/Meter/EMS | RS485, CAN |
| Podporované komunikační rozhraní | RS485, WLAN, 4G (volitelně) |
| Vlastní spotřeba | <25W |
| Bezpečnost | UL1741SA všechny možnosti, UL1699B, CSA 22.2 |
| EMC | FCC část 15 třída B |
| Podpora dieselového generátoru | ANO |
| Normy připojení k síti | IEEE 1547, IEEE 2030.5, Havajské pravidlo 14H, pravidlo 21 fáze 1,11,111 |
Jiné údaje
| Špičkový výkon (mimo síť) | 105 %, 60 s / 110 %, 30 s / 120 %, 10 s / 150 %, 20 ms $ $ |
Uni Z International B.V. se zavázala poskytovat vám celou řadu produktů a řešení pro skladování solární energie. Výrobci a továrna v Číně. Provádíme průmysl a poskytujeme vám produkty za příznivější ceny, včasnější logistiku a dodávky a bezpečnější poprodejní a technickou podporu. Přinášíme vám komplexní řešení pro chytřejší, účinnější a spolehlivější produkty pro ukládání fotovoltaické energie.
Poskytujeme nejen špičkové produkty a technologie pro skladování solární energie, ale také vám jako instalačnímu technikovi poskytujeme komplexní školení a technickou podporu. Věříme, že pouze pokud máte nejnovější znalosti a dovednosti, mohou naši koncoví zákazníci využívat výhod pokročilejších solárních technologií.
Na Uni Z International B.V., nejen dodáváme produkty, ale snažíme se s vámi navázat dlouhodobé a úzké partnerství. Těšíme se na spolupráci s vámi při plnění výzev a příležitostí budoucnosti solární energie. Začněte svou cestu solární energií, vyberte si Uniz Solar a přejděte k čistší a udržitelnější budoucnosti!
Přečtěte si nejnovější zprávy a zůstaňte informováni o novinkách v oboru a znalostech z oboru.
Tesla Powerwall se stal referenčním bodem pro domácí ukládání energie, ale není to jediná rozumná cesta. Alternativou k Tesla Powerwall může být bateriová jedno...
„2000 kWh solární systém“ může znamenat dvě zcela odlišné věci a jejich smíchání je nejrychlejší způsob, jak koupit špatné zařízení. Pro kompaktní by...
Jen málo rozhodnutí utváří domácí úložný systém více než napětí jeho bateriové banky. Vyberte si 48 voltů a otevře se celý ekosystém: stojanové, nástěn...