Apr 10,2026Deye SUN-EVSE22K01-EU-AC:
Vaše dokonalá chytrá nabíječka EV pro evropské silnice
Deye Smart Wallbox SUN-EVSE22K01-EU-AC je tu, aby vyřešil všechny vaše bolesti hlavy s nabíjením. Tato 22kW elektrárna, vytvořená pro evropské elektromobily, evropské počasí a evropské milovníky solární energie, je víc než jen nabíječka – je to vaše řešení typu vše v jednom pro rychlé, chytré a udržitelné nabíjení doma.
Bleskově rychlé nabíjení: Plná baterie za 3 hodiny
Už vás nebaví čekat 8 hodin, než se váš elektromobil nabije?
Třífázový výkon 22 kW: Nabije 60 kWh baterii za pouhé 3 hodiny (dojezd 150 km za hodinu!)
7kW jednofázové zálohování: Ideální pro noční dobíjení, pokud nemáte třífázový přístup
Nastavitelný proud 6A-32A: Přizpůsobte si napájení pomocí aplikace Deye Cloud App pro flexibilní řízení zátěže
Nabíjejte ZDARMA pomocí Solar (Ano, opravdu!)
Proč platit za elektřinu ze sítě, když slunce může pohánět váš elektromobil?
Nabíjí výhradně přebytečnou solární energii (žádný odběr ze sítě!)
Bez solária? Žádný problém! Funguje samostatně přes WiFi s mřížkou.
Chytré plánování: Ušetřete až 60 % elektřiny
Nabíjejte, když je elektřina nejlevnější (přes noc/víkendy)
Režim Plug & Play: Okamžité nabíjení na plný výkon s nulovou konfigurací – stačí zapojit a jít.
Stvořeno pro každé evropské počasí
T jeho nabíječ se směje extrémním podmínkám:
Testováno 2000 hodin solnou mlhou: Ideální pro pobřežní domy (žádná rez, žádné poklesy výkonu!)
Provozní teplota -40°C až 55°C: Spolehlivé nabíjení i v nejchladnějších/nejteplejších dnech roku
7vrstvá bezpečnost: Anděl strážný vašeho elektromobilu
Bezpečnost není dodatečný nápad – tento nástěnný box nabízí komplexní ochranu pro vás a vaše auto:
OVP/UVP/OLP/SCP: Přepětí/podpětí, přetížení, ochrana proti zkratu
Detekce úniku 6mA DC přepěťová ochrana typu II: Nad rámec standardní bezpečnosti RCD